Facebook Twitter Yahoo COMENZI Yahoo Offline RESELLER Yahoo Offline

INTRODUCEŢI ADRESA DE EMAIL
TRIMITE
CLIENT ÎNREGISTRAT
 Introduceţi numele de utilizator:
 Introduceţi parola:
 Autentificare 
CLIENT NOU
 Înregistrare 
 Persoană fizică 
   
 Persoană juridică 
AŢI UITAT PAROLA?
 Schimba parola 
ADĂUGARE CLIENT PERSOANĂ FIZICĂ
 
Prenume:
Nume:
CNP:
Data naşterii:    
Ţara:
Judeţ:
Oraş:
Cod poştal:
Adresa:
Număr telefon:
E-mail:
  Mă abonez la newsletter
* Sunt de acord cu termenii şi condiţiile

VĂ RUGĂM INTRODUCEŢI
UTILIZATORUL ŞI PAROLA DORITE PENTRU ACCES!
 
Utilizator:
Parola:
Confirmaţi parola:
Cod securitate: Cod de validare
Campurile marcate cu (*) sunt obligatorii.
 Înregistrare 
ADĂUGARE CLIENT PERSOANĂ JURIDICĂ
 
Nume firmă:
Cod fiscal:
Numărul de înregistrare:
Persoană de contact:
Ţara:
Judeţ:
Oraş:
Cod poştal:
Adresa:
Număr telefon:
E-mail:
  Mă abonez la newsletter
* Sunt de acord cu termenii si condiţiile

VĂ RUGĂM INTRODUCEŢI
UTILIZATORUL ŞI PAROLA DORITE PENTRU ACCES!
 
Utilizator:
Parola:
Confirmaţi parola:
Cod securitate: Cod de validare
Campurile marcate cu (*) sunt obligatorii.
 Înregistrare 
LAPTOP SERVICE
User
ÎNREGISTRARE
Persoană fizică | Persoană juridică
| LOG IN
AŢI UITA PAROLA?
Slider1
Slider2
Slider3
CĂUTARE AVANSATĂ
CATEGORIE
- Baterii notebook
PRODUCATOR
- Selectaţi
TENSIUNE
- Selectaţi
CAPACITATE
- Selectaţi
NUMAR CELULE
- Selectaţi
TIP
- Selectaţi

Preturi speciale pentru distribuitori Esti distribuitor ? Esti in cautarea...

DETALII

Asiguram montaj gratuit pentru produsele cumparate de la noi...

DETALII
TRANSPORT GRATUIT PENTRU COMENZI MAI MARI DE 200 RON

BATERIE NOTEBOOK COMPATIBIL ACER AL10A31 - ASPIRE ONE D255,D257,D260 (BLACK) 11.1V 4400MAH (ARD260LH)

Baterie notebook compatibil Acer AL10A31 - Aspire one D255,D257,D260 (Black) 11.1V 4400mAh (ARD260LH)
PREŢ: 189 RON cu TVA

Cod produs: ARD260LH

Producător: Acer OEM

Garanţie: 12 luni
Rating:
         
Disponibilitate: Sunaţi pentru stoc
Acest produs se livrează prin curierat în 24h.Baterie notebook compatibil Acer AL10A31 - Aspire one D255,D257,D260 (Black) 11.1V 4400mAh (ARD260LH)
CEL MAI MIC PREŢ GARANTAT
Yahoo OfflineVÂNZĂRI Tel. 0728-302.443; 0728-302.440
ADAUGĂ ÎN WISHLIST
DESCRIERE PRODUS
REVIEW-URI (0)
DESCRIERE

Acumulator notebook Acer

SPECIFICATII TEHNICE
Tensiune
11.1V
Capacitate
4400mAh
Numar celule
6
Tip
Li-Ion
Laptopuri compatibile
Aspire one happy2
Aspire one happy
Aspire One E100
Aspire One D270
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-2DQuu_W7625
Aspire One D260-2DQss_W7625
Aspire One D260-2DQpu_W7625
Aspire One D260-2DQkk_W7625
Aspire One D260-2BQss_XP316
Aspire One D260-2BQpu_XP316
Aspire One D260-2BQkk_XP316
Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G
Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2097
Aspire One D260-2028
Aspire One D260
Aspire One D257E
Aspire One D257
Aspire one D255-N55DQ
Aspire one D255E
Aspire one D255-2BQ
Aspire one D255-2981
Aspire one D255-2934
Aspire one D255-2929
Aspire one D255-2795
Aspire one D255-2691
Aspire one D255-2670
Aspire one D255-2640
Aspire one D255-2583
Aspire one D255-2532
Aspire one D255-2520
Aspire one D255-2509
Aspire one D255-2333
Aspire one D255-2331
Aspire one D255-2301
Aspire one D255-2256
Aspire one D255-2184
Aspire one D255-2136
Aspire one D255-2107
Aspire one D255-1625
Aspire one D255-1549
Aspire one D255-1268
Aspire one D255-1203
Aspire one D255-1134
Aspire one D255
Aspire One AOE100
Aspire One AOD270
Aspire One AOD260
Aspire One AOD257
Aspire One AOD255E
Aspire one AOD255- A01B/W
Aspire one AOD255- A01B/K
Aspire One D255- A01B/B
Aspire one D255
Aspire one 722
Aspire One AO522
Aspire one 722
Aspire one 522
Coduri compatibile
LC.BTP00.129
LC.BTP00.128
BT.00603.121
BT.00603.114
AL10G31
AL10B31
AL10A31
AK.006BT.074
AK.003BT.071